A+ A A-
  • Hits: 5844

Віктор Ющенко після президентських виборів прагне потрапити в прем’єрське крісло з «чорного ходу»?

Віктор Янукови, Віктор Ющенко{jcomments on}В Україні де-факто створено політичний альянс між Януковичем та Ющенком. Сьогодні цей альянс поставив собі за мету максимально ускладнити, або навіть блокувати, діяльність Уряду на чолі з Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко та розхитати і дестабілізувати соціально-економічну ситуацію. Про це у Сумах на прес-конференції заявили професор політології, народний депутат Володимир ПОЛОХАЛО, академік НАН України Володимир СТОРІЖКО та доцент Сумського державного університету Віталій БІБІК.

Науковці наголосили, що Ющенко з Януковичем прагнуть штучно викликати соціальне збурення, аби за сценарієм їхніх політтехнологів, зменшити рейтинг Юлії Тимошенко, а отже посилити позиції «ставленика кримінального режиму», (як говорив колись чинний Президент Віктор Ющенко) Януковича

«Мета такого альянсу очевидна: Ющенко допомагає своїм адміністративним ресурсом Януковичу перемогти на президентських виборах, а останній – забезпечує голосування ПР разом з пропрезидентською частиною партії НУНС та ймовірно Блоком Литвина за кандидатуру Ющенка на посаду голови Уряду»-відзначив Володимир ПОЛОХАЛО.

Директор Конотопського інституту Сумського державного університету, доцент Віталій БІБІКпереконаний, що синхронні дії та голосування щодо квазіпідвищення соцстандартів, розірвання співробітництва з МВФ та інші численні приклади красномовно свідчать про наявність таких планів.

Натомість академік Володимир СТОРІЖКО зауважив, що якщо відбудеться прихід Віктора Януковича до влади, то остаточно відбудеться руйнація інтелектуального потенціалу нації, який почала відроджувати Юлія Тимошенко, як Прем'єр-міністр України. Адже саме олігархічний капітал, який в ПР уособлює Ренат Ахметов, задля швидкого збагачення знищував наукоємне виробництво, інноваційність економіки, виснажував виробництво, не запроваджував сучасні технології, тим самим перевівши нашу країну на сировинний придаток розвинутих країн світу та посиливши наслідки світової економічної кризи для України.

Учасники прес-конференції, відзначили, –така дивовижна політична метаморфоза Віктора Ющенка – «від надії нації» до васала і технічного кандидата Віктора Януковича, заради примарного шансу продовжити своє політичне життя після президентських виборів, насправді не є несподіванкою для більшості громадян. Адже «пакт Ющенка і Януковича» був складений ще в вересні 2005 року, коли вони разом з Юрієм Єхануровим підписали так званий «меморандум порозуміння між владою та опозицією», а в серпні 2006 року так званий «універсал національної єдності». Таким чином нинішній альянс, є цілком логічним, але водночас небезпечним для демократичних перспектив країни, - зазначив Володимир Полохало.

Учасники прес-конференції відзначили, що на Сумщині працює «спільний» штаб Ющенка та Януковича. «Такий таємний симбіоз на малій Батьківщині чинного президента - це зрада сумчан, які свого часу повірили колишньому «герою майдану»- сказав Полохало, наголосивши, що такий симбіоз може призвести до спроб тотальних фальсифікацій в сумському регіоні з використанням ющенківського адмінресурсу, брудних технологій, залякування і підкупу виборців з боку ПР.

При цьому депутат зауважує, що це гра з вогнем, оскільки може викликати на Сумщині обурення та громадський протест населення, що вже було продемонстровано 25 жовтня цього року, коли Віктор Янукович, через громадський пікет зміг потрапити на завод ім.. Фрунзе лише з чорного ходу. Шкода, що Віктор Ющенко, так само з чорного ходу, хоче потрапити в Прем'єрське крісло через зраду своїх земляків –підсумували учасники прес-конференції.

(Джерело: http://www.mia-cxid.net/)