A+ A A-
  • Written by Administrator
  • Hits: 5411

Важко уявити, що Президентом може стати політик, який переміг лише у 9 областях - політолог

Політолог Віталій Бала вважає, що президентство Віктора Януковича у разі його перемоги на виборах, може бути нелегітимним, оскільки у значній частині регіонів він не має переважної популярності. Про це він заявив у коментарі "Політичній думці".


 Віталій Бала"Мені важко уявити, що Президентом стане політик, який переміг у 9 областях і в Криму, але проти нього проголосували 15 областей. Це досить цікавий момент, який був і на парламентських виборах. Президентом має бути людина, яка має популярність у всіх областях і виграє на загальнонаціональному рівні", - сказав Бала.

 

Кость БондаренкоЙого колега Кость Бондаренко відзначає, що Віктор Янукович законсервувався у своєму рості ще у 2006 році. "Люди втомилися блукати між трьома соснами. Світ міняється, модернізується, а політики ні", - відзначив Бондаренко.Ігор Жданов Політичний експерт Ігор Жданов також переконаний, що Янукович втрачатиме надалі популярність. Коментуючи його втрати у першому турі, порівняно з 2004 роком, він зокрема зазначив:

"Янукович не лише втратив у кількісному, а й у відсотковому вимірі, якщо порівнювати з 2004р. Тоді не було альтернативних кандидатів, які відбирали голоси. Думаю, що є певне розчарування в Януковичеві, тому і був запит на нових політиків".

Цікаво:

  • Ресурси Януковича вичерпані, а Тимошенко доведеться для перемоги попрацювати за вільний електорат-політологи;
  • «Мотиви участі Тимошенко у виборах - довести, що вибір українців на Майдані не був марним» - політологи;
  • Тимошенко vs Янукович: шанси на перемогу;
  • Ющенко та Янукович є найбільш бажаними президентами для олігархів - думка експертів;