A+ A A-
  • Hits: 5165

«Дебати – це остання перевірка на здатність бути символом нації» - політолог

Янукович Тимошенко дебати{jcomments on}«Кампанія увійшла зараз у пристрасний період, тому якщо Янукович уникне цього етапу, то він збережеться в очах свого електорату з терпимості, але не більше. Дебати – це остання перевірка на здатність бути символом нації. Якщо людина не приходить на цю перевірку, то вона просто відмовляється бути цим символом. Або неспроможна ним бути. Вона готова може працювати лише найнятим адміністратором, але не більше.  

Політичний експерт Володимир Цибулько Політичний експерт Володимир Цибулько переконаний, що Віктор Янукович відмовляється брати участь у теледебатах з Юлією Тимошенко через невміння полемізувати, нездатність відповісти на питання, як вийти з кризи і відповідно через страх програти. Про це він заявив «Політичній думці» .За його словами, цього боїться як сам Янукович, так і його політтехнологи. «Кампанія Віктора Януковича жорстко регламентована. По-суті, основні політтехнологи, які з ним працюють, побачили, що щоменше Януковича в ефірі, щоменше його живого, а не з роликів – напудреного і відфотошопленого, то по-суті терпимість людей до нього зростає. Наголошую, не прихильність, а саме терпимість»- сказав політолог.

Він наголосив, що стиль кампанії Януковича не відповідає вимогам другого туру виборів президента. «По-суті така кампанія заряджена на вічний перший тур, на парламентську швидше кампанію. А президентська кампанія передбачає особисту присутність, особисту думку кандидата, особисту пристрасть навіть. А не лише технологічний, постановочний матеріал. Кампанія увійшла зараз у пристрасний період, тому якщо Янукович уникне цього етапу, то він збережеться в очах свого електорату з терпимості, але не більше. Дебати – це остання перевірка на здатність бути символом нації» - вважає Цибулько. За його словами, якщо людина не приходить на цю перевірку, то вона просто відмовляється бути цим символом, або неспроможна ним бути взагалі.

На відсутність розуміння нагальних проблем країни і безпорадність, на думку політолога, вказують останні дії команди Януковича. «Те, що регіонали розмістили свої намети , у тому числі і біля Секретаріату Президента, вони повністю скопіювали дії Ющенка у 2004 році, це ознаки безпорадності. Жодного сильного жесту, на зразок прибирання Києва від снігу, а відтак від самого Черновецького. Це суцільна вторинність і вона починає дратувати» - сказав політолог.

За його словами жодного сенсу у захопленні суду і поліграфкомбінату «Україна» реально не було. «Отакими маневрами вони хочуть змобілізувати свій електорат, продемонструвати свою силу і впевненість. Але при цьому вони не дають жодної відповіді на серйозні запитання, зокрема на те, як вийти країні з кризи. Загальні слова, загальні гасла, усе погано. Саме тому Янукович і боїться дебатів. Бо коли дійде до аналізу оперативних управлінських речей, то Янукович просто не в курсі ситуації і Тимошенко його «заб'є» фактажем. А це виглядає доволі дико, як на запит часу і недоречно як для людини, котра претендує на президентський пост» - переконаний Цибулько.

Цікаво:

  • Янукович - Тимошенко: чи між ними дійсно немає різниці?;
  • З президентом Тимошенко політичні конфлікти в Україні припиняться і пожвавляться стосунки з Європою - політологи;
  • Луценка усунули, аби не було чесних виборів?;
  • З президентом Януковичем Україною керуватимуть олігархи, політична боротьба посилиться, а на дорозі до Європи увімкнуть червоне світло – вважають експерти;
  • Політологи тлумачать заяву Ющенка як помсту виборцям і його нездатність думати про національний проект;
  • Ресурси Януковича вичерпані, а Тимошенко доведеться для перемоги попрацювати за вільний електорат-політологи;