Logo

Юлія Тимошенко самовпевнена і елегантна в суді

User Rating:  / 0
PoorBest 
Boris Reitschuster, FOCUS
Уявіть собі, у Німеччині на наступних виборах до влади приходять соціал-демократи і невдовзі звинувачують Ангелу Меркель за порятунок євро, і тоді її заарештовують, бо суддя вважатиме, що вона поводиться погано - це саме те, що сталося тут, у Києві...

Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко побоюється за своє життя у в'язниці, але вона з'являється в суді, стильна і впевнена. Процес може зруйнувати її життя, або сприяти її кар'єрі.

Вона з'явилася в модній світлій сукні, на голові незмінний вінок волосся. Посміхнувшись, вона послала повітряний поцілунок прихильникам у судовій залі. Вона виглядала елегантно і ніби щойно повернулася з середземноморського відпочинку. Насправді, Тимошенко прокинулася у понеділок о 5-й ранку у камері сумнозвісної Лук»янівської в'язниці Києва, і судові органи уже о 6:40 доправили її до суду.

Це була перша поява Тимошенко з моменту її арешту в п'ятницю. Суддя Родіон Кірєєв, 31 рік, і з краплями поту на чолі, залишив лише кілька десятків глядачів і журналістів в невеликій , задушливій кімнаті. Як відомо, він заборонив фотовідеозйомку.

"Уявіть собі, Меркель буде засуджена за порятунок євро"

"Уявіть собі, у Німеччині на наступних виборах до влади приходять соціал-демократи і невдовзі звинувачують Ангелу Меркель за порятунок євро, і тоді її заарештовують, бо суддя вважатиме, що вона поводиться погано - це саме те, що сталося тут, у Києві ", скаржиться один з радників Тимошенко...

Той, хто програв помаранчеву революцію, бере реванш
"Я наполягаю, що моє затримання є грубим порушенням закону ", - звернулася Тимошенко в понеділок до судді. Проте її клопотання не було задоволене. До викликаного судом свідка, чинного міністра закордонних справ Костянтина Грищенка,суддя Кірєєв не мав критичних запитань. Тимошенко восьмий колишній урядовий чиновник з лав "помаранчевих революціонерів", яка арештована. Віктор Янукович обраний у березні 2010. За іронією долі, на користь цієї людини були сфальшовані вибори у 2004 році, що потім викликало помаранчеву революцію.

Повну версію статті читайте в оригіналі:
http://www.focus.de/politik/ausland/tid-23245/julia-timoschenko-rotzfrech-und-elegant-vor-gericht_aid_653776.html

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.